FB TW YT

Pokrývačství, pokrývačské
práce pro Brno

Nabídka pokrývačských prací

  • Montáž tvrdé krytiny
  • Tondach - Wienerberger, Bramac, KM Beta

Nabízíme pokládku střešních krytin pro novostavby, rekonstrukce střech a opravy střech. Střechy pokrýváme pálenou, betonovou krytinou a šindelí originální i plastovou.

Pálená krytina je nejoblíbenější Tondach - Wienerberger největší výrobce v EU. Vyrábí mnoho druhů z různou povrchovou úpravou, nejvíce požívaná je úprava Engoba v různých odstínech. Tondach - Wienerberger poskytuje záruku 33let.

Betonová krytina je také oblíbená a nabízí ke každému modelu střešní tašky program originálních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy. Kvalitní probarvený beton s akrylátovou povrchovou úpravou a lesklým nástřikem. Barevný sortiment je až 8 barev. Zatížení střešní konstrukce je obdobná jak u pálené tašky na 1 m2.

Střešní šindel je lehká krytina obvykle se používá tam, kde staticky není vhodná pálená, nebo betonová krytina. Nabídka tvarů, druhů a povrchové úpravy je široká. Nejčastěji se požívá asfaltový šindel nebo vláknocementová šablona a nově i šablona z plastu – imitace břidlice. Důležitým faktorem u šindele je sklon střechy.

Každá střešní krytina má svá specifika. Při výběru je třeba dbát nejen na estetickou stránku domu, ale i na vhodnost krytiny pro Vaši střechu a stavbu.

Dodáváme a montujeme střešní okna Velux, Roto. Světlovody Velux.

Na námi provedené pokrývačské práce dáváme 60 měsíců záruku.

Realizované pokryvačské zakázky